Aktualne wydarzenia

Zapraszamy do zaglądania na stronę aktualności, gdyż to tu pojawiają się ważne wydarzenia i zaproszenia, które są przed nami.

Oświadczenie dotyczące katechezy szkolnej

 

ZMIANA GODZIN MSZY ŚWIĘTYCH

Przypominamy, że od 01 czerwca 2024 roku ulegają zmianie godziny porannych Mszy Świętych w ciągu tygodnia. Msze o godzinie 7.00 i 8.00 zostają przesunięte pół godziny później. Zatem poranne Msze odprawiane będą w następujących godzinach:

6.00

7.30

8.30

Powyższa zmiana podyktowana jest troską o poranne modlitwy naszej wspólnoty braterskiej, które po wprowadzeniu w ubiegłym roku (na prośbę parafian) Mszy Świętej o godzinie 6.00, uległy poszatkowaniu tak, że nie mogliśmy jako wspólnota zgromadzić się w pełni na modlitwach porannych i medytacji Słowa Bożego (potrzebujemy na to około 1 godziny zegarowej).

Zapraszamy na Spotkanie Młodych w Wołczynie Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie spotkania do której możesz przejść klikając poniższe zdjęcie.

Odnowa w Duchu Świętym

 

 

Ważny komunikat dotyczący

Sakramentu Chrztu Świętego

i Sakramentu Małżeństwa

W związku z coraz częstszym zaniedbywaniem składania do kancelarii parafialnej stosownych dokumentów związanych z wyżej wymienionymi sakramentami przypominamy, że stosowną dokumentację dotyczącą chrztu należy przedstawić w kancelarii najpóźniej na 3 tygodnie przed ustaloną datą chrztu. Dokumenty potrzebne do zawarcia sakramentalnego małżeństwa należy złożyć w kancelarii minimum 12 tygodni przed ustaloną datą.

Wykaz dokumentów znajduje się w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej.

Prosimy bardzo o dopilnowanie odpowiednich terminów. Niedostosowanie się do prośby może skutkować tym, że nie zdążymy przygotować odpowiedniej dokumentacji kancelaryjnej, i zmuszeni będziemy do odwołania, lub przesunięcia planowanych wydarzeń na inny termin.

Ważna informacja dotycząca kontaktu!

W związku z wygaśnięciem starej strony internetowej, nie jest już aktywny powiązany z nią stary adres mailowy. Obecnie funkcjonują dwa adresy podane w zakładce kontakt i w zakładce kancelaria parafialna:

stalowawola.kapucyni@gmail.com

kapucyni_rozwadow@o2.pl

Apel Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza dotyczący osoby św. Jana Pawła II

(kliknij w obrazek w celu zapoznania się z treścią dokumentu)

Nowe terminy kursów przedmałżeńskich

W zakładce dotyczącej kursów przedmałżeńskich znajdują się terminy kursów na rok 2023.

 Zainteresowany?

Kliknij link poniżej

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów    

w Stalowej Woli – Rozwadowie

ul. Klasztorna 27                                     

37-450 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24; kom. 504 762 013

Nr konta parafii:

29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Media społecznościowe