Apostolstwo

Dobrej Śmierci

Wspólnota ludzi, którzy raz w miesiącu spotykają się by modlić się wspólnie o dar dobrej śmierci dla wszystkich ludzi, jednocześnie pamiętając o tej modlitwie każdego dnia.

Kilka słów o tym, kim jesteśmy

Apostolstwo Dobrej Śmierci jest zrzeszeniem modlitewnym, które przypomina o pilnej konieczności dobrego przygotowania się do ostatecznego spotkania z Bogiem. Wstępujący do Stowarzyszenia, poprzez swoje modlitwy i ofiary, pragną wyjednać – dla wiernych katolików – wytrwanie w łasce uświęcającej, dla obojętnych religijnie i dla grzeszników – łaskę nawrócenia, oraz dla wszystkich – dobrą i świętą śmierć. Realizując powyższe cele, należący do Stowarzyszenia kierują często swe myśli ku wieczności, starają się wystrzegać grzechu by wzrastać w dobru, by w ten sposób być gotowym na śmierć w każdej chwili życia.

Zapraszamy do kontaktu

Nasze spotkania odbywają się raz w miesiącu, a dokładnie 15 dnia każdego miesiąca po Mszy Świętej wieczornej, na którą wcześniej przychodzimy by polecać Bogu nasze intencje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź lub skontaktuj się z br. Andrzejem Surkontem, który jest duszpasterzem posługującym tej wspólnocie.

Poniżej także link do ogólnopolskiej strony apostolstwa, gdzie znajdziesz wiele ciekawych artykułów.

br. Andrzej Surkont OFMCap

Duszpasterz Apostolstwa Dobrej Śmierci w naszej parafii

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów    

w Stalowej Woli – Rozwadowie

ul. Klasztorna 27                                     

37-450 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24; kom. 504 762 013

Nr konta parafii:

29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Media społecznościowe