Wspólnota dla ludzi, którzy za przyczyną św. Józefa pragną wypraszać dobrą śmierć dla każdego człowieka, który jest naszym bratem i siostrą.

Wspólnota dla osób, którzy poprzez słuchanie słowa, wspólną drogę sakramentalną pragną zbliżać się do głębszego poznania Chrystusa.

Zakon świętego Franciszka z Asyżu, który chciał, by także świeccy mogli podążać śladami Jezusa Chrystusa, we wspólnocie siostrzano – braterskiej

Wspólnota dla ludzi, którzy pragną coraz mocniej i głębiej wsłuchiwać się w Boże Słowo, bardzie je rozumieć i odnajdywać w Nim sens życia.

Wspólnota dla młodych, którzy pragną wraz ze swoimi rówieśnikami, za przykładem św. Franciszka przybliżać się do Boga i Jego Miłości.

Wspólnota dla ludzi, którzy za przykładem św. Pio z Pietrelciny pragną w pokorze i cichości serca zgłębiać Boże tajemnice wypraszając innym potrzebne łaski.

Gałąź ruchu OAZOWEGO przeznaczony dla całych rodzin, gdzie dom rodzinny ma stać się Kościołem w którym celebruje się obecność Boga.

Wspólnota dla młodszych i starszych mężczyzn, którzy poprzez posługę przy ołtarzu, pragną służyć Bogu, Kościołowi i Ludziom.

Wspólnota dla ludzi, którzy pragną modlić się śpiewem upiększając tym samym liturgię i pomagając wspólnocie Kościoła zbliżyć się do Pana.

Wspólnota dla dzieci i młodzieży, która pragnie realizować zamysł swojego założyciela, by razem z drugimi odnajdywać Boga w liturgii, kościele i świecie.

Wspólnota charyzmatyczna dla każdego, kto pragnie jeszcze bardziej poczuć działanie Ducha Świętego wraz z Jego uświęcającą mocą i darami.

Wspólnota dla dzieci ze szkoły podstawowej, które przez spontaniczność i piękno swego śpiewu pragną pomóc innym modlić się i wielbić Boga.

Wspólnota dla starszej młodzieży i dorosłych (rodzin), którzy pragną poznawać Boga oczami św. Franciszka z Asyżu, w braterskiej wspólnocie.

Wspólnota dla ojców, którzy pragną uczyć się ojcostwa od Ojca niebieskiego, modląc się za swoje dzieci i odkrywając na nowo swoje ojcowskie powołanie.

Organizacja pożytku publicznego, której celem jest pomagać osobom wykluczonym, zagrożonym trudną sytuacją a zwłaszcza dzieciom.

Wspólnota dla osób pragnących realizować wezwanie Maryi do modlitwy za cały świat, by w ten sposób wypraszać pojednanie z Bogiem.

Szkoła ewangelizacji, gdzie poprzez modlitwę kontemplację uczę się odkrywać Boga w codziennych obowiązkach mojego życia.

Organizacja zrzeszająca dzieci, młodzież i dorosłych, odwołująca się do tradycji skautingu, gdzie pragną dorastać w duchu wartości chrześcijańskich ku pełni człowieczeństwa.

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów    

w Stalowej Woli – Rozwadowie

ul. Klasztorna 27                                     

37-450 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24; kom. 504 762 013

Nr konta parafii:

29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Media społecznościowe