Stowarzyszenie

„POKÓJ I DOBRO”

Organizacja pożytku publicznego, która jest związana z naszym klasztorem, i staje się jednocześnie miejscem, w którym człowiek (zwłaszcza młody) może doświadczyć dobra płynącego od Boga i człowieka.

Kilka słów o tym, kim jesteśmy

Stowarzyszenie „Pokój i Dobro” zostało zarejestrowane w roku 2005. Od tego czasu podejmuje bardzo wiele inicjatyw we współpracy z naszym klasztorem, wykorzystując do tego celu pomieszczenia dostosowane do działalności stowarzyszenia.

Spośród wielu zadań jakich podejmuje się stowarzyszenie są m.in. opieka nad ścianką wspinaczkową „Aniołów Stróżów”, prowadzenie świetlicy środowiskowej „Promyczek”, organizacja wraz z klasztorem pikniku charytatywnego, organizacja wyjazdów podczas ferii i wakacji dla dzieci i wiele innych. 

W działalność stowarzyszenia zaangażowani są młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, którzy chcą odrobinę nieba dać drugiemu człowiekowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na oficjalną stronę stowarzyszenia, oraz do przeglądnięcia mediów społecznościowych poświęconych działalności stowarzyszenia do których linki znajdziesz poniżej.

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów    

w Stalowej Woli – Rozwadowie

ul. Klasztorna 27                                     

37-450 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24; kom. 504 762 013

Nr konta parafii:

29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Media społecznościowe