TATO KLUB

Wspólnota dla ojców, którzy pragną uczyć się ojcostwa od Ojca niebieskiego, modląc się za swoje dzieci i odkrywając na nowo swoje ojcowskie powołanie.

Kilka słów o tym, kim jesteśmy

Tato Klub to grupa ojców, którzy spotykają się, aby być coraz lepszymi ojcami i mężami. Grupa powstała w 2014 roku po zorganizowanych w klasztorze warsztatach Tato.Net pt. „7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu klubów ojcowskich działających pod skrzydłami Tato.Net w całym kraju i na świecie.

Trzy płaszczyzny naszej działalności:

– formacja samego siebie jako ojca, przez comiesięczne spotkania TatoKlubu oraz szlifowanie swojego ojcostwa poprzez pracę ze swoimi dziećmi w domu,
– organizowanie wyjazdów i spotkań dla ojców z dziećmi będącymi członkami Tato Klubu (wyprawy w góry, spływy kajakowe, nocleg pod namiotami, spotkania integracyjnie całych rodzin itp.),
– inicjatywy zewnętrzne, dla innych ojców z naszego miasta i okolic. Przygotowujemy warsztaty dla ojców, Ojcowski Poligon Duchowy, Bal Taty z Córką, wyjazdy raz do roku na Międzynarodowe Forum Ojców Tato.Net.

Nieważnie na jakim etapie ojcostwa jesteś, czy dopiero poczęło Ci się dziecko, czy jest wieku przedszkolnym, szkolnym czy studenckim. Jeśli jesteś ojcem, jesteś w stanie poświecić miesięcznie dodatkowo kilka godzin, aby stawać się lepszym tatą dla swoich dzieci – ta grupa jest dla Ciebie. Dobrzy ojcowie trzymają się razem! W każdym momencie można do nas dołączyć.

                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Przypominamy że nasze spotkania odbywają się w czwartą środę miesiąca o godzinie 19.30 w tzw. Małym refektarzu, lub jak kto woli w sali kominkowej w klasztorze.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą wspólnotą i związanymi z nią inicjatywami, to zapraszamy ciebie do nas.

Jeśli szukasz kontaktu to zajrzyj na nasze media społecznościowe, napisz na: info@tatoklub.pl lub zaczep naszego opiekuna br. Kazimierza.

br. Kazimierz Golec OFMCap

Kapelan wspólnoty Tato Klub

w naszej parafii

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów    

w Stalowej Woli – Rozwadowie

ul. Klasztorna 27                                     

37-450 Stalowa Wola

tel. 15 842 03 24; kom. 504 762 013

Nr konta parafii:

29 9430 0006 0000 1733 2000 0001

Nadsański Bank Spółdzielczy

Media społecznościowe